AndroidiOS

Trench Warfare 1914 WW1 RTS Android için strateji oyunudur

Trench Warfare 1914 WW1 RTS Android’de ortaya çıkan bir strateji oyunudur. Ancak iOS için de yakın bir zamanda planlanmaktadır.

Trench Warfare 1914: WW1 RTS, 30 Haziran’dan itibaren dünya çapında Android’de kullanılabilen bir mobil strateji oyunudur. Google Play üzerinden indirebilirsiniz, 3 Temmuz’da bunun için bir güncelleme yayınlandı.

Trench Warfare 1914’teki oyun, önlerinde hangi birimlerin bir siperden diğerine yürüyeceğini seçebileceğiniz görevlere bölünmüştür. Savaşlar sırasında, savaşçılar kendilerini düşman mevzilerine koşarlar, sadece onları çağırmanız ve hava saldırısı gibi ek yetenekler kullanmanız yeterlidir .

Oyunda sadece piyade değil, tanklar da var ve bunların ilk versiyonları Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasındakilere benzemiyor .

Oyun, Google Play’de 4,2 yıldız aldı ve 10.000’den fazla indirildi. Henüz iOS sürümü hakkında bir bilgi olmaması üzücü. Oynayanlar oyunun 10 görevden zorlaştığını söylüyor. Sırf oyun oynayanlar uzun süre flört etmesin diye yeni bölümlerin açılması 24 saat sürüyor. Yoksa 300 jeton ödemeniz gerekecek. Toplamda oyun, gaz saldırılarını kullanma yeteneği ile 100’den fazla seviyeye sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.