AndroidiOS

War Thunder: Legends

Yayıncı Gaijin Distribution, War Thunder Legends’ın erken bir sürümüne erişim açtı. Oyun artık Android için Türkiye’de.

War Thunder Legends, diğer deniz oyun salonlarıyla rekabet edecek yeni bir mobil projedir . Oyuncular, War Thunder Legends bir simülatör olmasa da, İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma savaş gemilerini deneyebilecek ve özellikleri gerçek gemilere karşılık gelecek. Toplamda, oyunda şu uluslardan 20’den fazla gemi var: ABD, Almanya, Japonya, Büyük Britanya ve SSCB.

War Thunder Legends Türkiye’de mevcut olsa da, Türkçe’yi bekleyin; en azından bir İngilizce yerelleştirmenin varlığını doğrulayamıyoruz. Füzeler bir düşman gemisine çarptığında mükemmel görsel efektler görüyorum; Böyle bir anda Battlefield oynuyormuşsunuz gibi görünüyor – ekran titriyor ve her voleybolda sizin ve düşman geminiz sisle kaplanıyor.

Ancak bunlar yalnızca gemilerle birleştirilmezler – War Thunder Legends’da bir uçağı ve hatta bir helikopteri uçurabilirsiniz, ancak bu daha çok düşmanın dikkatini dağıtmak ve ek saldırı gücü olarak kullanılır; yani, henüz uçaklar için ayrı bir harita yok ve bir savaş gemisini sadece uçuş uğruna terk etmek de imkansız.

Dünya Savaşı’nda efsaneleşmiş gemilerin kaptanlığını yap ve yepyeni 5’e 5 PvP mobil aksiyon oyununda çevrimiçi mücadele et! Gemi görünümleri, fizik modellemeleri ve savaş kabiliyetleri tarihsel verilere uygun olarak tasarlansa da oynanış her zamankinden daha hızlı ve daha eğlenceli. Ayrıca gemilerden kaldırdığın uçaklarla düşmanlarını doğrudan gökyüzünden de haklayabilirsin!

Sayısız farklı muhrip gemisi, kruvazör, savaş gemisi, denizaltı ve uçak gemisinin kilidini aç ve geliştir. Sana en uygun oyun tarzını seç! Denizaltılarla sinsice rakiplerine yaklaş veya dretnotunun sağlam zırhı ve yüksek kalibre silahlarına güvenerek dolu dizgin düşmana saldır.

Özellikler
•Savaş gemileri ve savaş uçaklarıyla aksiyon dolu gerçekçi bir deniz savaşı deneyimi yaşa
•Beş farklı milletten 20’nin üzerinde efsane geminin kilidini aç! ABD, Almanya, Japonya, Birleşik Krallık, S.S.C.B
•Büyük Okyanus takımadaları veya buz dağlarıyla çevrili kuzey denizleri gibi muazzam savaş mekânlarını keşfet.
•Gerçekçi hasar ve fizik modellemeleri ve saran ses sistemi sayesinde gerçeğe yakın bir savaş deneyimi yaşa.
•Mobil cihazlarda bir ilk sayılabilecek, konsol kalitesindeki göz alıcı grafiklerin tadını çıkar
•Daha fazla sürpriz için sıkı dur! Oyunumuzu yeni gemilerle, milletlerle, mekânlarla ve diğer içeriklerle devamlı güncelliyor olacağız!

[appbox googleplay com.gaijingames.wtm]

 

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.