AndroidiOS

World War Armies: WW2 PvP RTS Android, iOS

İkinci Dünya Savaşı’ndan ilham alan savaş alanlarında ordularınıza komuta ederek görev çağrısına cevap verin!
Hypemasters , Haziran ayında mobil cihazlarda yayınlanacak olan İkinci Dünya Savaşı temalı gerçek zamanlı strateji oyunu World War Armies için ön kayıtlarını duyurdu . Oyun zaten Android’de saha testlerine başladı . iOS’taki oyuncular, dağıtımı kaçırmadıklarından emin olmak için şimdi ön kayıt yaptırabilirler. World War Armies, daha az bilinen birimlerden, teknolojiden ve harekete geçen savaş alanlarından ilham alan ve onlara saygı gösteren İkinci Dünya Savaşı’na stilistik bir yaklaşımdır. Company of Heroes ve Steel Division gibi PC RTS oyunlarının hissini yeniden yaratmayı amaçlayan bir özellikler ordusuyla birlikte ilerliyor, ancak hareket halindeyken PvP eylemi için oynanabilir .

İKİNCİ KLASİK PVP ASKERİ ÇOK OYUNCULU GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ 2.

WW2 hakkında gerçek bir gerçek zamanlı strateji oyunu sizi bekliyor. World War Armies, oyunun her anında stratejik düşünme ve karar verme becerilerinizi test edecek çok oyunculu bir oyundur. Zor muharebe durumlarından çıkmanız ve rakibinizle yüzleşmeniz gerekiyor.

STRATEJİNİZİ SEÇİN

World War Armies, farklı savaş stratejileri kullanmanıza izin verir. İlk olarak, savaşa katılmak istediğiniz birimleri seçin – İkinci Dünya Savaşı’ndan çeşitli piyade türleri, araçlar ve efsanevi tankların hepsi emrinizde komutan. Savaş alanında her saniye önemlidir! Kaynak noktalarını ele geçirmek için piyadenizi gönderin. Eylemlerinizi akıllıca seçin – tahkimatlar inşa edebilir, yeni birlikler almak için komuta merkezinizi yükseltebilir veya yeni askerlerle ordunuzu güçlendirebilirsiniz. Ancak, düşmana dikkat edin! Zafer için çabalayacak ve taktiklerinizi baltalamaya çalışacak. En iyi komutan kazanacak!

Her savaş size deneyim ve mevcut ordunuzu yeni birimler veya güçlü seviye atlamalarla yükseltme fırsatı verir. Her oynadığınızda yeni zirvelere ulaşın!

★ Gerçek RTS – gerçek klasik gerçek zamanlı strateji

★ 2. Dünya Savaşı – savaş İkinci Dünya Savaşı sırasında olur

★ PvP- oyuncularla gerçek zamanlı savaş

★ Yeni birlik türlerinin kilidini açın – stratejinizi değiştirin ve düşmana uyum sağlayın

★ Ödüller alın – her savaştan sonra ordunuzu yükseltin

World War Armies, çok oyunculu bir çevrimiçi gerçek zamanlı strateji oyunudur. Sabit, kararlı bir internet bağlantısı gerektirir.

Oyun beta aşamasındadır – oyunun bazı bölümleri kararsız olabilir. Lütfen sorunları aşağıda listelenen sosyal kanallar aracılığıyla bildirin veya support@hypemasters.com adresinden bize yazın.

Oyun aktif olarak geliştirilmekte ve sık sık yeni içerik eklenmektedir. Oyunu nasıl geliştireceğinize dair herhangi bir öneriniz varsa – bize yazın! World War Armies sosyal medya sayfaları:

Discord: https://discord.gg/wwarmies

Facebook: https://www.facebook.com/gaming/wwarmies

[appbox googleplay com.Hypemasters.rts] [appbox appstore id1506931934]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store – Ön Kayıt)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.